Pular para o conteúdo

WhatsApp Aero nedir?Belki bazı avantajlarını biliyorsunuzdur

  • por
WhatsApp Aero

WhatsApp Aero Resmi

Resmi Web Sitesi: aerows.org(EN), whatsaero.org(BR)

Bir arama motorunda “WhatsApp Aero” araması yaparsanız, birçok sonuç çıkacağına inanıyorum. Göz atmak için herhangi bir bağlantıya tıkladığınızda, bunun Yankee Onsite Wastewater Association ya da belki bir bakongo kozmogramı olduğunu göreceksiniz. Ancak burada size tanıttığım WhatsApp Aero, WhatsApp’ın resmi olmayan bir modudur. Siz ona WhatsApp Aero da diyebilirsiniz. Resmi WhatsApp’ın kullanıcılara orijinal WhatsApp’tan daha fazla seçenek sunan modifiye edilmiş bir uygulamasıdır. Ya da orijinal uygulamanın gelişmiş bir sürümü olduğunu söyleyebilirsiniz.

WhatsApp Aero, kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği çok çeşitli temalara ve arka planlara sahiptir. Tüm sohbetlerinizi kişiselleştirebilir, her birine benzersiz bir arka plan verebilirsiniz. Hepsinden iyisi, çok sayıda emoji ve çıkartma, 700MB’a kadar video ve çok sayıda -medya dosyası gönderme ve aynı anda birden fazla görüntü gönderme yeteneğine sahip olabilirsiniz. WhatsApp Aero ayrıca yerleşik bir uygulama kilidine sahiptir, böylece WhatsApp’taki verilerinizi ve gizliliğinizi korumak için üçüncü taraf bir uygulama indirmenize gerek kalmaz.

WhatsApp’ın donuk yeşil temasını değiştirmek istiyorsanız WhatsApp Aero’yu indirebilirsiniz. İstediğiniz temayı kolayca özelleştirmek için bu adımları izleyin. Kendi galerinizdeki fotoğrafları da sohbet arka planlarınız olarak kullanabilirsiniz.

Tüm estetik iyileştirmeler ve yeni özelliklerin yanı sıra WhatsApp Aero, WhatsApp’ın orijinal sürümüyle neredeyse aynı şekilde çalışıyor. Başka bir deyişle, WhatsApp Aero, WhatsApp’ta bulunan tüm özelliklere sahip ve daha gelişmiş.

Kişilerinizden herhangi birini arayabilir, metin mesajları, sesli mesajlar, resimler, videolar ve daha fazlasını gönderebilirsiniz. WhatsApp Aero’da, kaydedilmemiş numaralara mesaj gönderebilir ve sizi kimin arayamayacağını ayarlayabilirsiniz.

Genel olarak , WhatsApp Aero’nun avantajlarına göre temel WhatsApp’ı bu geliştirilmiş sürümle değiştirebiliriz.

Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Software Name
WhatsApp Aero
Operating System
Android
Software Category
App
Price
USD 0
Landing Page

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *

Baixar WhatsApp GB